Kullanım Şartları

Hizmet Koşulları

Hizmet Koşullarımız hakkında daha fazla bilgi veya sorularınız varsa, lütfen iletisim[at]hamdicatal.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Giriş

Bu şartlar ve koşullar bu web sitesini kullanımınızı yönetir; bu web sitesini kullanarak, bu şartlar ve koşulları eksiksiz ve rezervasyonsuz kabul etmiş olursunuz. Bu hüküm ve koşullara veya bu hüküm ve koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, bu web sitesini kullanmamalısınız.

Web Sitesini Kullanma Lisansı

Aksi belirtilmedikçe, hamdicatal.com ve / veya lisans verenleri, bu web sitesinde yayınlanan fikri mülkiyet haklarına ve hamdicatal.com adresinde kullanılan materyallere sahiptir. Aşağıdaki lisansa tabi olarak, tüm bu fikri mülkiyet hakları saklıdır.

Bu şartlar ve koşullar altında, aşağıda ve başka yerlerde belirtilen kısıtlamalara tabi olarak, yalnızca önbelleğe alma amaçları için görüntüleyebilir, indirebilir ve web sitesinden kendi kişisel kullanımınız için sayfalar, dosyalar veya diğer içerikleri yazdırabilirsiniz.

Kaçınılması Gereken Faaliyetler

Bu web sitesindeki materyali ne yazılı ne de dijital medyada ya da belgelerde (başka bir web sitesinde yayınlama dahil) yeniden yayınlamak;
Ticari olarak bu web sitesinde bulunan materyalleri çoğaltmak, kopyalamak, kopyalamak veya başka şekillerde kullanmak;
Web sitesindeki herhangi bir materyali düzenlemek veya başka şekilde değiştirmek;
Bu web sitesinden materyali yeniden dağıtmak – özellikle ve açıkça yeniden dağıtıma açık olarak sunulan içerik hariç;
Iframe veya screencrapers kullanarak bu web sitesinin herhangi bir bölümünü yeniden yayınlayamaz veya çoğaltamazsınız.

Bu web sitesini, web sitesine zarar verecek veya web sitesine zarar verecek veya hamdicatal.com adresinin kullanılabilirliğinin veya erişilebilirliğinin bozulmasına neden olabilecek şekilde, yasadışı, hileli amaç veya faaliyetlerle bağlantılı olarak kullanmamalısınız.

Bu web sitesini, herhangi bir casus yazılım, bilgisayar virüsü, Truva atı, solucan, tuş vuruşu günlüğü, rootkit veya diğerlerinden oluşan (veya bunlarla bağlantılı) herhangi bir materyali kopyalamak, saklamak, barındırmak, iletmek, göndermek, kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak için kullanmamalısınız.

hamdicatal.com adresinin yazılı izni olmadan bu web sitesi ile ilgili veya bu sistemle ilgili hiçbir sistematik veya otomatik veri toplama faaliyeti gerçekleştirmemelisiniz.

Bu faaliyetler;

mining
veri madenciliği
veri çıkarma
veri toplama
‘çerçeveleme’ (iframe’ler)

İstenmeyen ticari iletişimleri iletmek veya göndermek için bu web sitesini veya herhangi bir bölümünü kullanmamalısınız.

Bu web sitesini, hamdicatal.com adresinin yazılı izni olmadan pazarlama ile ilgili hiçbir amaçla kullanmamalısınız.

Kısıtlı Erişim

Bu web sitesinin belirli alanlarına erişim sınırlıdır. hamdicatal.com, bu web sitesinin belirli alanlarına veya kendi takdirimize bağlı olarak, bu web sitesinin tümüne erişimi kısıtlama hakkını saklı tutar. hamdicatal.com, bu politikayı bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir.

hamdicatal.com bu web sitesinin sınırlı alanlarına veya diğer içerik veya hizmetlere erişebilmenizi sağlamak için size bir kullanıcı kimliği ve şifre sağlıyorsa, kullanıcı kimliğinin ve şifrenin gizli kalmasını sağlamalısınız. Parolanız ve kullanıcı kimliği güvenliğinden tek başına siz sorumlusunuz.

hamdicatal.com, kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi hamdicatal.com adresinin bildiriminde veya açıklamada bulunmaksızın tamamen kendi takdirine bağlı olarak devre dışı bırakabilir.

Kullanıcı İçeriği

Bu şartlar ve koşullar altında, “kullanıcı içeriğiniz”, ne amaçla olursa olsun, bu web sitesine gönderdiğiniz malzeme (metin, resim, ses materyali, video materyali ve görsel-işitsel malzeme hariç) anlamına gelir.

Kullanıcı içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir medyada kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için dünya çapında hamdicatal.com adresine, değiştirilemez, münhasır olmayan, telifsiz lisansa sahip olursunuz. Ayrıca, hamdicatal.com ‘a, bu hakların alt lisansını verme ve bu hakların ihlali için dava açma hakkını vermiş olursunuz.

Kullanıcı içeriğiniz yasadışı veya yasadışı olmamalı, hiçbir üçüncü tarafın yasal haklarını ihlal etmemeli ve aleyhinize veya hamdicatal.com veya üçüncü bir tarafa karşı.

Herhangi bir tehdit veya gerçek yasal işlem veya benzeri bir şikayetin konusu olan veya hiç görülmemiş bir web sitesine kullanıcı içeriği göndermemelisiniz.

hamdicatal.com, bu web sitesine gönderilen ya da hamdicatal.com adresindeki sunucularda saklanan materyalleri düzenleme ya da kaldırma hakkını saklı tutar.