Greenote GSC60 Kutu Açılışı ve İlk İzlenimler

Bu yazımda yeni almış olduğum Greenote GSC60 modeliyle alakalı ilk izlenimlerimden bahsedeceğim. Öncelikle yeni modelin göze çarpan en önemli özellikleri kutu içeriği ve bataryası diyebilirim. Eski modele kıyasla daha fazla başlık ve aparatla geliyor. Yine eski modelin bataryasında 6 adet 2200 mAh pil bulunurken, GSC60 modelinde 8 adet 2500 mAh pil bulunuyor. Buda doğal olarak kullanım süresine doğrudan etki ediyor.

Süpürgenin üç farklı çalışma modu bulunuyor. Bu modları standart, güçlü ve turbo mod olarak üçe ayırabiliriz. Standart ayarda 55 dakikaya kadar kullanım ömrü vadedilmiş. Bataryanın sıfırdan şarj olması da 3.5 saat kadar sürüyor. Bu modelin bir avantajı da bataryanın süpürgeden sökülebiliyor ve ayrıca tek başınayken de şarj edilebiliyor olması. Yedek batarya teminiyle baya kullanışlı olacaktır.

Tabi bunların yanında yeni modelin en önemli özelliğini de atlamayalım. GSC50 modelinde 23.000PA olarak belirtilen çekim gücü, GSC60 modelinde 33.000PA olarak güncellenmiş. Bu da doğrudan süpürgenin performansına yansımış durumda.

Teknik Özellikler

Model: GSC60
Şarj süresi: 3.5 saat
Çalışma süresi: 13 dakika-55 dakika
Turbo Mod(33kpa): 13 dakika
Güçlü Mod(24kpa): 20 dakika
Standart Mod(10kpa): 55 dakika
Ağırlık: 2.3Kg
Gürültü Seviyesi: <70db
Batarya Kapasitesi: 2500mAh x 8
Toz Haznesi Kapasitesi: 1.2 L

Kutu İçeriği

Greenote GSC60 – Kutu İçeriği

Kutu içeriğini yukarıdaki fotoğrafta detaylı olarak görebilirsiniz. Ek olarak aşağıdaki kutu açılış videosunda da zaten başlıklar net olarak görülebiliyor. Yatak başlığı olarak bilinen başlık da bu sefer kutu içeriğine dahil edilmiş.

Kutu içeriğiyle alakalı detaylı bilgiyi Greenote ürün sayfasından alabilirsiniz; https://greenotehome.com/tr-tr/products/greenote-gsc60-cordless-vacuum-cleaner

Diğer Detaylar

Greenote GSC60 – Dokunmatik Ekran ve Göstergeler

Bu modelde gösterge ve güç ayarı kısmı da güncellenmiş. Güzel bir gösterge ekranı kullanılmış. Şarj durumunu ve güç modunu gösteriyor. Ekran üzerindeki dokunmatik tuş yardımıyla modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Oldukça şık görünüyor.

Eski modele kıyasla daha ağır olduğunu da belirtmeliyim. Daha sağlam bir hissiyatı bulunuyor. GSC50 modelindeki basit plastik hissiyatı GSC60 modelinde pek yok.

Diğer bir yenilik de ana başlık hareket kabiliyeti artmış. Ufak bilek hareketleriyle sağa sola çok kolay bir şekilde çevirebiliyorsunuz.

Henüz makineyi uzun uzun kullanma, deneyimleme imkanım olmadı. O nedenle şimdilik ilk izlenimlerimden bahsettiğim yazımı kutu açılış videosuyla sonlandırıyorum.

Duruma göre bu yazıyı güncellerim ve uzun uzun deneyimleme imkanı bulduğumda belki daha detaylı bir inceleme yazısı da yayınlarım.

Kutu Açılış Videosu

 

Eğer süpürgeyi almak isterseniz Greenote websitesi ve Amazon.com.tr üzerinden stok ve fiyat takibini yapabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hamdi Çatal

Güncel teknolojilere meraklı, yazılım ve mühendislik alanlarında kariyerini sürdürmeyi hedefleyen bir mühendis adayıyım. Her zaman, her işi prensiplerine uygun şekilde gerçekleştirmeyi tercih eden, düzenli ve kararlı bir insanım. Yeniliklerden kaçmak yerine, güncel teknolojilere ayak uydurmaya çalışan bir meraklıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir