Gom Player Sponsor Reklamlardan Kurtulma

gom-baslik

Bir süredir Gom Player uygulamasının açılışında gösterilen reklamlardan sıkıldığım için bu reklamlardan nasıl kurtulabilirim diye ufak bir araştırma yaptım. Aslında uygulama içinden böyle bir çözüm üretilebileceğini düşünmüyordum ancak basit bir ayarla bu reklamlardan kurtulmak mümkün.

1

Gom Player uygulamamızı çalıştıralım. Gördüğünüz gibi sponsor reklamlar hemen gözümüze çarpıyor. Uygulamanın sol üstünde, GOM Player logosunun yanında bulunan ayar ikonuna tıklayalım.

2

Açılan pencerede General kısmından, Logo sekmesine geçiş yapalım.

3

Buradan ”Logo Image List” kısmından ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi gom.jpg ya da gom_orange.jpg’yi seçelim. Zaten bu seçim esnasında sponsor reklamların kaybolduğunu göreceksiniz. Close butonuna tıklayarak ayar penceresini kapatıp, uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu ekrandan dilerseniz kendi özel logonuzu, görüntünüzü de ekleyebilir(Add butonu ile) veya var olan görüntüleri silebilirsiniz(Delete butonu ile)…

Hamdi Çatal

Güncel teknolojilere meraklı, yazılım ve mühendislik alanlarında kariyerini sürdürmeyi hedefleyen bir mühendis adayıyım. Her zaman, her işi prensiplerine uygun şekilde gerçekleştirmeyi tercih eden, düzenli ve kararlı bir insanım. Yeniliklerden kaçmak yerine, güncel teknolojilere ayak uydurmaya çalışan bir meraklıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir