Amazfit Pace Kaliteli Watchface Tasarımları

Bir süredir Huami markasının Amazfit Pace akıllı saati kullanıyorum. Saat ile alakalı daha önce bir inceleme yazısı paylaşmıştım. Bu sürede birçok watchface tasarımı deneme ve kullanma imkanım oldu. İçlerinden en seçkinlerini ve beğendiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Saat üzerinde varsayılan olarak bulunan bazı temaları inceleme yazımda göstermiştim. Bu yazımda ise kullanıcılar tarafından özenle hazırlanan bu saat yüzlerini sizlerle paylaşıyorum. Sizde bu özel özel tasarımları ekran görüntülerine tıklayarak indirebilirsiniz.

   

Tabi bu kadar emek harcanmış, güzel tasarımlar paylaşılmış. Kaynak göstermeden paylaşmak olmaz 🙂 Şimdilik yazıya eklediğim favori saat yüzlerinin tamamını buradan aldım. Kaynağa gidip diğer saat yüzlerini de oradan indirebilirsiniz.

Bunlarda “Amazfit Watchface Builder” sitesinden özenle seçtiğim bazı tasarımlar;

Bunlarda Amazfitwatchfaces sitesinden bulduğum birkaç güzel saat yüzü, ;

Deneme amaçlı kendi tasarladığım saat yüzlerinden de paylaşmak istiyorum. “Amazfit Watchface Builder” sitesini kullanarak sizde benzer saat yüzlerini kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Ek olarak, kendinizde saat yüzü tasarımı yapmak isterseniz veya amatör kullanıcılar tarafından tasarlanmış diğer saat yüzlerine ulaşmak isterseniz buradan “Amazfit Watchface Builder” sitesine gidebilirsiniz.

Elime güzel saat yüzleri geçtikte bu yazıyı güncellemeyi düşünüyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hamdi Çatal

Güncel teknolojilere meraklı, yazılım ve mühendislik alanlarında kariyerini sürdürmeyi hedefleyen bir mühendis adayıyım. Her zaman, her işi prensiplerine uygun şekilde gerçekleştirmeyi tercih eden, düzenli ve kararlı bir insanım. Yeniliklerden kaçmak yerine, güncel teknolojilere ayak uydurmaya çalışan bir meraklıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. idris şanlı dedi ki:

    wfz dosyasını saate nasıl yükleyeceğimizi de anlatabilir misiniz?

    • Hamdi Çatal dedi ki:

      Merhaba. USB ile saati bilgisayarınıza bağlayın. Depolama aygıtı olarak görecektir. İçerisinde Watchfaces klasörü bulunuyor. Wfz dosyasını o klasörün içine atmanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir